Grupy parafialne

matka_boska

W nasze parafii działają następujące grupy parafialne:

Koła Różańcowe
Są to wspólnoty osób modlących się codziennie i rozważających tajemnice z życia Jezusa i Maryi. Koło Róża różańcowa to 20 osób, z których każda ma obowiązek codziennie pomodlić się jedną dziesiątkę różańca. W naszej parafii funkcjonują dwie Róże różańcowe:

1. Róża różańcowa pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
2. Róża różańcowa pw. Matki Bożej Łaskawej

Zmiana tajemnic Różańcowych ma miejsce w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 9:00

Rada parafialna
Są to wybrani przez parafian przedstawiciele, pomagający księdzu Proboszczowi w podejmowaniu decyzji dotyczących funkcjonowania parafii. W naszej Parafii rada liczy 48 osób.

Akcja katolicka
Grupa czynnie zaangażowana w życie Parafii – przygotowanie Liturgii (czytanie Pisma Świętego, pieśni Liturgiczne, dbałość o piękno Kościoła i jego otoczenie). Akcja Katolicka w naszej parafii liczy 14 osób.

Spotkania Akcji Katolickiej
I Niedziela miesiąca – sala duszpasterska na plebanii godz. 18:00.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Młodzi ludzie kochający Pana Boga, Kościół i Ojczyznę. Grupa funkcjonująca w Strukturach KSM. Archidiecezji lubelskiej. Przyjęła imię „BARKA”.

Młodzi ludzie organizują wiele akcji mających na celu pomoc potrzebującym osobom niepełnosprawnym czy ubogim (festyny, loterie, wieczornice, kiermasz ciast i wiele innych form).

Jeśli chcesz dołączyć do nas przyjdź na spotkanie w PIĄTEK o godz. 18:00 w sali duszpasterstwa na Plebani.

Ministranci i lektorzy
Obecnie w naszej parafi grupa ministrantów liczy 36 wspaniałych młodzieńców, którzy służą Bogu, przez swoją postawę pomagają wiernym odkrywać Boga.

Spotkania ministranckie
Sobota godz. 10:00, sala duszpasterstwa na Plebani. Okres letni 17:30.

We środy o godz. 18:00 ministranci grają w piłkę halową w SR w Siedliszczu.

Odnowa w Duchu Świętym

Grupa zaangażowana w życie parafii

Prowadzi nabożeństwa  I czwartek miesiąca i I sobota miesiąca

Spotkania grupy

Czwartki po Mszy o godz 17:00

W sali duszpasterskiej na plebanii.